Дизайн журналу
Дизайн журналу
Багатоярусний Візок

Kali

Багатоярусний Візок Цей крок візок є одним із елементів дизайнерської серії K для марки QUISO. Він виготовлений з красиво обробленої суцільної деревини. Його міцний і приємний дизайн робить його ідеальним для подачі алкоголю за столом ресторану. Для безпеки та вишуканості послуги келихи підвішують з подушки, пляшки іммобілізують нековзким покриттям, промислові колеса мають плавне і безшумне кочення.

Назва проекту : Kali, Ім'я дизайнерів : Patrick Sarran, Прізвище клієнта : QUISO.

Kali Багатоярусний Візок

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.