Дизайн журналу
Дизайн журналу
Традиційне Плаття

Iranian Sarv

Традиційне Плаття Іранські сарви - це традиційне плаття, як нічне плаття; воно хоче бути символом Ірану, як його ім'я. Натхнене іранськими живописами та Сарвом (Сарв - ім'я дерева в Ірані). в ювелірних виробах і Серме-Дузі, щоб одягнутися в епоху Сафавієх. На сьогоднішній день, Termeh займає декоративну роль в іранських будинках. Мета дизайнера - внести зміни, зберігаючи оригінальність, модернізуючи та принести це як спорядження. тканина, може використовуватися.

Назва проекту : Iranian Sarv, Ім'я дизайнерів : Gol Sarv, Прізвище клієнта : .

Iranian Sarv Традиційне Плаття

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.