Дизайн журналу
Дизайн журналу
Буквене Позначення

The Universe

Буквене Позначення Всесвіт народився 13,7 років тому з Великим вибухом. Обставини цього народження Всесвіту були химерними та малоймовірними. Наше існування на цій Блідо-блакитній точці у цьому Всесвіті - це диво, тому немає необхідності у забобонах, що ґрунтуються на кольорі шкіри, статі, системі вірувань та сексуальності.

Назва проекту : The Universe, Ім'я дизайнерів : Bolormaa Mandaa, Прізвище клієнта : Dykuno.

The Universe Буквене Позначення

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.