Дизайн журналу
Дизайн журналу
Логотип

Flare to Value

Логотип Ціннісне значення полягає в тому, щоб допомогти зберегти нашу планету красивою завдяки чистим та ефективним енергетичним рішенням. Логотип є ключовим складовим елементом нашої ідентичності, основним візуальним елементом, який нас ототожнює. Підпис - це поєднання самого символу та назви нашої компанії - вони мають фіксований зв’язок, який ніколи не слід міняти.

Назва проекту : Flare to Value, Ім'я дизайнерів : Shadi Al Hroub, Прізвище клієнта : Gate 10.

Flare to Value Логотип

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.