Дизайн журналу
Дизайн журналу
Візуальна Ідентичність

Little Red studio

Візуальна Ідентичність Цей дизайн сповнений сенсу. Його типографія побудована геометрично так, ніби це був конструктивістський плакат. Буквам потрібно було надати сили та ваги, а використання червоного кольору надає йому солідності та присутності. Фігура Маленької Червоної Шапочки висвітлює R, який служить орієнтиром для слова червоний. Крім того, її позу обрали тому, що вона готова до дії та перед будь-яким викликом. Його образ нагадує світ історій, творчості та гри.

Назва проекту : Little Red studio, Ім'я дизайнерів : Ana Ramirez, Прізвище клієнта : LR studio.

Little Red studio Візуальна Ідентичність

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.