Дизайн журналу
Дизайн журналу
Коньячний Келих

30s

Коньячний Келих Робота була розрахована на пиття коньяку. Він вільнодувний у скляній студії. Це робить кожен шматок скла індивідуальним. Скло легко схопити і виглядає цікаво з усіх сторін. Форма склянки відбиває світло з різних кутів, додаючи додаткову насолоду від пиття. Завдяки сплющеній формі чашки ви можете покласти склянку на стіл, як хочете, відпочиваючи на будь-якій з його сторін. Назва та ідея твору відзначають старіння художника. Дизайн відображає нюанси старіння та посилається на традицію старіння коньяку, що покращує якість.

Назва проекту : 30s , Ім'я дизайнерів : Saara Korppi, Прізвище клієнта : Saara Korppi.

30s  Коньячний Келих

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.