Дизайн журналу
Дизайн журналу
Житловий Будинок

Abstract House

Житловий Будинок Резиденція використовує сучасну естетику, зберігаючи центральний двір, що викликає традиційну кувейтську практику в будівництві будинків. Тут резиденція може визнавати і минуле, і теперішнє, без зіткнень. Водна функція на сходинках головної двері витікає назовні, скло від підлоги до стелі допомагає зберегти простір більш відкритим, дозволяючи користувачам без особливих зусиль переходити між зовнішнім і внутрішнім, минулим і сучасним.

Назва проекту : Abstract House, Ім'я дизайнерів : Ghiath Al Masri, Прізвище клієнта : Ghiath Al Masri.

Abstract House Житловий Будинок

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.