Дизайн журналу
Дизайн журналу
Упаковка

Promise Ring

Упаковка Доповнення типу мішечок у багатьох випадках вішаються на гачки, коли їх виставляють на показ. Тут вони помістили тривимірний мотив кільця у верхній частині упаковки, щоб зробити вигляд, що і пакет доповнення, і кільце висять на гачку, щоб створити вражаючий, преміальний вигляд. Так само, як кільце в дизайні пакетів Vertex Supplements називається «Обіцяючим кільцем», вони обіцяють, що доповнення допоможуть перетворити поточного вас в ідеалу майбутнього і, таким чином, виражають обіцянки Vertex щодо якості та корпоративного бачення споживачам.

Назва проекту : Promise Ring, Ім'я дизайнерів : Kazuaki Kawahara, Прізвище клієнта : Latona Marketing Inc..

Promise Ring Упаковка

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.