Дизайн журналу
Дизайн журналу
Офіс

Learning Bright

Офіс Learning Bright - це дизайн для Підготовчої школи супутникового обладнання Toshin в місті Кіобаші, місто Осака, Японія. Школа хотіла нового прийому та офісу, включаючи місця для проведення зустрічей та консультацій. Цей мінімалістичний дизайн використовує доповнення матеріалу та кольору між білим та золотом для стимулювання людських почуттів у різних аспектах. Цей шкільний офісний простір яскравий як повідомлення учням, що пропонує гострий та професійний майбутній перевізник, який чекає їх у майбутньому. Золоті пластини використовуються мінімалістично і різко, психологічно підсилюючи почуття точності розуму студентів.

Назва проекту : Learning Bright, Ім'я дизайнерів : Tetsuya Matsumoto, Прізвище клієнта : Matsuo Gakuin..

Learning Bright Офіс

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.