Дизайн журналу
Дизайн журналу
Допоміжний Інструмент Для Росту Рослин

Roller Planter

Допоміжний Інструмент Для Росту Рослин Після багаторічних спостережень і виявлення, що вирощування рослин, що ростуть, це одночасно витрачає робочу силу і може завдати шкоди врожаю. І з метою вирішення цієї проблеми. Плантатор з вирощування рослин, що піднімається, використовуючи простий механічний принцип, який допомагає фермеру легко керувати їх посівом. Крім того, Плантатор з вирощування рослин, що піднімається, бере низькі ціни на матеріал і повторно використовує дизайн, щоб допомогти потрібним людям та екології.

Назва проекту : Roller Planter, Ім'я дизайнерів : Tse-Fang Lai, Прізвище клієнта : TAIWAN TUNG SANG CHING LTD..

Roller Planter Допоміжний Інструмент Для Росту Рослин

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.