Дизайн журналу
Дизайн журналу
Журнальний Столик

Ripple

Журнальний Столик Середні таблиці, які використовуються, зазвичай розміщуються посередині пробілів і створюють труднощі з проблемами підходу. З цієї причини службові таблиці використовуються для відкриття цього проміжку. Для вирішення цієї проблеми Yılmaz Dogan об'єднав дві функції в дизайні Ripple і розробив динамічний дизайн продукту, який може бути як середньою підставкою, так і сервісним столом, який рухається з асиметричною рукою і рухається вдалині. Цей динамічний рух збігся з рідинними лініями проектування Ріппла, що відбиваються від природи з мінливістю краплі та хвилями, утвореними цією краплею.

Назва проекту : Ripple , Ім'я дизайнерів : Yılmaz Dogan, Прізвище клієнта : QZENS Furniture & Design.

Ripple  Журнальний Столик

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.