Дизайн журналу
Дизайн журналу
Стіл

Patchwork

Стіл Йылмаз Доган, який починав ідею, що різні промислові матеріали можна використовувати разом на підносі для столу, сказав, що він створив гнучкість у вашому столі, щоб ви могли вносити зміни, щоб адаптуватись до різних тенденцій у будь-який час. Завдяки повністю розбитому дизайну, Patchwork - це динамічний дизайн, який легко адаптується до різних приміщень, як обідні та робочі столи.

Назва проекту : Patchwork, Ім'я дизайнерів : Yılmaz Dogan, Прізвище клієнта : QZENS .

Patchwork Стіл

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.