Дизайн журналу
Дизайн журналу
Інсталяція Теми

Dancing Cubes

Інсталяція Теми Цей дизайн взаємодіє з відображеним предметом за модулями. Цей тематичний стенд розроблений за допомогою саморозширюваного механізму для підключення шести або більше кубів до збільшеної шкали в трьох перпендикулярних напрямках. Конфігурація вільної форми з насечками робить зв’язок подібним до переплетених танцюючих людей. Розташування невеликих отворів створює структуру розміщення предмета з лінійними частинами.

Назва проекту : Dancing Cubes, Ім'я дизайнерів : Naai-Jung Shih, Прізвище клієнта : Naai-Jung Shih.

Dancing Cubes Інсталяція Теми

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.