Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Плакатів

Reggae Music

Дизайн Плакатів Музика Реггі користується хорошою репутацією у світі своїм унікальним музичним стилем. Музика Реггі - це не просто стиль, а душа. Через класичні елементи реггі-музики та три її представницькі кольори червоного, жовтого та зеленого, дизайнер демонструє неповторний стиль та вплив реггі-музики на людей.

Назва проекту : Reggae Music, Ім'я дизайнерів : Yu Chen, Прізвище клієнта : DAWN.

Reggae Music Дизайн Плакатів

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.