Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Інтер’Єру

Sunrising

Дизайн Інтер’Єру Внутрішній простір протягується в теплих тонах через дерев’яну підлогу. Телевізійна стіна вітальні, виконана з викритого бетону, відповідає атмосфері спокою. Диван, крім вікон, сповнений природного світла та функції зберігання. На дивані вбудовуються великі горшкові рослини та підноси для чаю. За диванним сидінням відведено місце для фортепіано та шафи для книг, де власники насолоджуються чудовою музикою та читанням. Обідній простір простий і елегантний. Господарі насолоджуються їжею під яскравою східною стіною, яка зроблена червоним литим каменем і використовується як візуальний фокус.

Назва проекту : Sunrising, Ім'я дизайнерів : Yi-Lun Hsu, Прізвище клієнта : Minature Interior Design Ltd..

Sunrising Дизайн Інтер’Єру

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.