Дизайн журналу
Дизайн журналу
Станція Метро

Michurinsky Prospect

Станція Метро Станція проспекту Мічурінського є частиною системи «Московський метрополітен». Він має 3-рівневу напівземну структуру. Візерунки на стінах фасаду, внутрішній простір та колони, спрямовані на рух пасажирів, супроводжують їх від входу метро до вагона. Вони утворюють суцільний візуальний ряд у всіх частинах структури. Червоні та оранжеві пересічні елементи квітучих гілок та стиглих плодових дерев символізують достаток у садах, завдяки досягненням у галузі рослинництва відомого російського біолога І. В. Мічуріна.

Назва проекту : Michurinsky Prospect, Ім'я дизайнерів : Liudmila Shurygina, Прізвище клієнта : METROGIPROTRANS.

Michurinsky Prospect Станція Метро

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.