Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Інтер’Єру Житла

Curious Boxes

Дизайн Інтер’Єру Житла Користувачем домогосподарства є молодят. Дизайнер приймає омонім слова зустріч і використовує зустріч коробки як тему всього дизайну. Кожна ділянка будинку оточена різними кольорами, як і кілька різних. Коробки поєднуються. Цей дизайн символізує зустріч подружньої пари та сім'ї. З моменту, коли вони зустрілися, вони разом представляють та досягають цього теплого будинку.

Назва проекту : Curious Boxes, Ім'я дизайнерів : Tommy Hui, Прізвище клієнта : T.B.C. Studio.

Curious Boxes Дизайн Інтер’Єру Житла

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.