Дизайн журналу
Дизайн журналу
Додатки Для Годинника

TTMM for Fitbit

Додатки Для Годинника Програми для годинника TTMM для обличчя сьогодні представлені у футуристичному, абстрактному та мінімальному стилі. Колекція 40 годинних облич, призначених для Fitbit Versa та Fitbit Versa Lite, перетворює смарт-годинники в унікальні машини часу. Усі моделі мають попередньо встановлені кольори та налаштування ускладнень, якими керує функція екрана, щоб змінити на екрані. Деякі конструкції додатково оснащені секундоміром, таймером, сигналізацією або факелом. Натхнення для колекції надходить із науково-фантастичних фільмів та з & quot; Машини людини & quot; та & quot; Комп'ютерний світ & quot; альбоми, складені Крафтверком.

Назва проекту : TTMM for Fitbit, Ім'я дизайнерів : Albert Salamon, Прізвище клієнта : TTMM.

TTMM for Fitbit Додатки Для Годинника

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.