Дизайн журналу
Дизайн журналу
Каталог Товарів

Kalitva

Каталог Товарів Каталог створений для російського виробника кухонного посуду. В результаті детального ознайомлення та порівняльного аналізу всіх колекцій було обрано найбільш підходящі спеції, трави та овочі, які доповнили дизайн каталогу та виділили переваги кожної колекції. Основна обкладинка каталогів зроблена з нарізкою у вигляді сковороди, через яку видно кольорове фото колекції. Ручки сковороди і горщики на другій кришці лакуються лаком м’якого дотику, що імітує фактичне покриття цих ручок.

Назва проекту : Kalitva, Ім'я дизайнерів : Lana Raizen, Прізвище клієнта : Kalitva.

Kalitva Каталог Товарів

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.