Дизайн журналу
Дизайн журналу
Перстень

Quad Circular

Перстень Дизайн кільця відображає візуальні елементи з поєднанням рідини. Великий розмір кільця, незважаючи на невелику вагу золота, робить його легшим та легшим у використанні. Діамантова форма перлових каблуків нижча за верхню поверхню кільця. Композиція двох геометричних форм у вигляді круглої та ромбової відображає почуття рівноваги, спокою та м’якості. Це змушує користувача відчувати себе дуже неповторним.

Назва проекту : Quad Circular, Ім'я дизайнерів : Zahra Montazerisaheb, Прізвище клієнта : .

Quad Circular Перстень

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.