Дизайн журналу
Дизайн журналу
Сімейний Парк

Hangzhou Neobio

Сімейний Парк Виходячи з оригінальної компоновки торгового центру, сімейний парк Ханчжоу Необіо був поділений на чотири основні функціональні зони, кожна з яких обладнала декількома просторами. Такий поділ враховував вікові групи, інтереси та поведінку малюків, водночас поєднуючи функції розваги, навчання та відпочинку під час діяльності батьків-дитини. Розумна циркуляція у просторі робить його всебічним сімейним парком, який поєднує розважальні та освітні заходи.

Назва проекту : Hangzhou Neobio, Ім'я дизайнерів : Li Xiang, Прізвище клієнта : Shanghai Neobio Enterprise Management Co., Ltd.

Hangzhou Neobio Сімейний Парк

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.