Дизайн журналу
Дизайн журналу
Бар

The Public Stand Roppongi

Бар Це стійкий бар, куди молоді люди приходять на зустрічі. Підземним розташуванням ви відчуваєте, що ходите в таємний клуб, а кольорове освітлення у всьому просторі наповнює серцебиття більше графіті. Оскільки метою бару є з'єднання людей, ми спробували розробити органічні, круглі форми. Великий стоячий стіл в кінці бару має форму амеби, а форма допомагає клієнтам зблизитися з іншими людьми, не змушуючи їх почувати себе некомфортно.

Назва проекту : The Public Stand Roppongi, Ім'я дизайнерів : Akitoshi Imafuku, Прізвище клієнта : The Public stand.

The Public Stand Roppongi Бар

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.