Дизайн журналу
Дизайн журналу
Магазин

Ilumel

Магазин Після майже чотирьох десятиліть історії, магазин Ilumel - одна з найбільших і найпрестижніших фірм Домініканської Республіки на ринку меблів, освітлення та прикрас. Найновіша інтервенція відповідає на необхідність розширення виставкових площ та визначення більш чіткого та чітко сформульованого маршруту, що дозволяє оцінити різноманітність наявних колекцій.

Назва проекту : Ilumel, Ім'я дизайнерів : Dante Luna, Прізвище клієнта : Ilumel.

Ilumel Магазин

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.