Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Бренду

Yoondesign Identity

Дизайн Бренду Концепція ідентичності Yoondesign починається з трикутника. Вершина трикутника представляє взаємозв’язок між дизайном шрифту, дизайном вмісту та дизайном бренду. Простягається від трикутника до багатокутника. Багатокутник зрештою складається з кола. Висловіть гнучкість через зміни. На основі чорного і білого використовуються різні кольори. Встановіть кольоровий та графічний мотив вільно відповідно до ситуації.

Назва проекту : Yoondesign Identity, Ім'я дизайнерів : Sunghoon Kim, Прізвище клієнта : Yoondesign.

Yoondesign Identity Дизайн Бренду

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.