Дизайн журналу
Дизайн журналу
Архітектура Змішаного Використання

Shan Shui Plaza

Архітектура Змішаного Використання Розташований у історичному місті Сіань, між діловим центром та річкою ТаохуаТан, проект має на меті не лише пов’язати минуле та сучасне, але й міське та природу. Натхненний весняною китайською казкою цвітіння персика, проект пропонує парадиська життя та робоче місце, забезпечуючи тісний зв’язок із природою. У китайській культурі філософія гірської води (Shan Shui) має суттєве значення у відносинах між людиною та природою, таким чином, використовуючи водянистий ландшафт сайту, проект пропонує простори, що відображають філософію Шаньшуй у місті.

Назва проекту : Shan Shui Plaza, Ім'я дизайнерів : AART. AT Design, Прізвище клієнта : AART. AT design consultant company.

Shan Shui Plaza Архітектура Змішаного Використання

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.