Дизайн журналу
Дизайн журналу
Декоративна Підставка

Flower Vase

Декоративна Підставка Так само, як квітка - дерев’яне стебло і барвисте покриття на ваш вибір. Незалежно від того, з одним цвітінням або згустком, нова і освіжаюча ваза для квітів принесе цвіт у ваш будинок. Мінімальна розроблена ваза, натхненна методологією "Math Of Design", має декілька матеріалів і розмірів, її також можна налаштувати, обираючи кольори, матеріали та навіть різні технології виготовлення.

Назва проекту : Flower Vase, Ім'я дизайнерів : Ilana Seleznev, Прізвище клієнта : Ilana Seleznev.

Flower Vase Декоративна Підставка

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.