Дизайн журналу
Дизайн журналу
Оновлення Готелю

Renovated Fisherman's House

Оновлення Готелю Готель SIXX розташований у селі Хоухай в бухті Хайтанг на Сані. Південне море Китаю знаходиться в 10 метрах перед готелем, а Хухай відомий як рай серфера в Китаї. Архітектор перетворив оригінальний триповерховий будинок, який роками служили для місцевої сім'ї рибалок, в курортний готель на тему серфінгу, зміцнивши стару структуру та відремонтувавши простір всередині.

Назва проекту : Renovated Fisherman's House, Ім'я дизайнерів : Li Mi, Прізвище клієнта : MODULO Architects (Shanghai).

Renovated Fisherman's House Оновлення Готелю

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.