Дизайн журналу
Дизайн журналу
Готель

Hua Yi

Готель Китайська традиційна культура буде інтерпретована так, що відвідувачі зможуть відчути елегантні та абстрактні зміни сезонів. Розрізняють поєднання галасливого і тихого, відкритого та приватного, витончене планування тихого простору, інтровертну екстравагантну якість дисплея від subtle.it зрозуміло, що стиль відрізняється від місцевих готелів, а тема міського ділового готелю є характерною.

Назва проекту : Hua Yi, Ім'я дизайнерів : Lichen Ding, Прізвище клієнта : Hua Yi Hotel.

Hua Yi Готель

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.