Дизайн журналу
Дизайн журналу
Стіл

Memoria

Стіл Таблиця пам'яті відображається природно. Сильні сторони - це конструкція залізних ніжок і міцний верх дуба. Кожна ніжка утворена двома плитами, що мають форму лазерів, і закріплені разом без зварювання, щоб утворити хрестоподібний профіль з чотирма рівними сторонами, грецький хрестовий профіль. Дерев’яний верх отримують з двох плит товщиною 6 см, отриманих з того ж дуба, і розташовують так, щоб жилки утворювали відоме «відкрите місце». Деревина показує ознаки старіння, які залишаються слідом і пам’яттю на столі.

Назва проекту : Memoria, Ім'я дизайнерів : GIACINTO FABA, Прізвище клієнта : Giacinto Faba.

Memoria Стіл

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.