Дизайн журналу
Дизайн журналу
Диван

Shell

Диван Диван Shell з'явився як поєднання обрисів морських раковин і тенденцій моди в імітації технології екзоскелету та 3d друку. Метою було створення дивана з ефектом оптичної ілюзії. Це повинні бути легкі та повітряні меблі, які можна було б використовувати як вдома, так і на вулиці. Для досягнення ефекту легкості використовували павутину з капронових мотузок. При цьому твердість туші врівноважується плетінням і м'якістю силуетних ліній. Жорстка основа під кутовими секціями сидіння може використовуватися як бічні столи, а м'які накладні сидіння та подушки закінчують композицію.

Назва проекту : Shell, Ім'я дизайнерів : Natalia Komarova, Прізвище клієнта : Alter Ego Studio.

Shell Диван

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.