Дизайн журналу
Дизайн журналу
Готель

Shang Ju

Готель З краси природи та краси людства, визначення City Resort Hotel, зрозуміло, що він відрізняється від місцевих готелів. У поєднанні з місцевою культурою та побутовими звичками додають елегантності та римування гостьовим кімнатам та забезпечують різні життєві враження. Розслаблена і сувора робота свята, сповнена елегантності, чистого і м’якого життя. Виявіть душевний стан, що приховує розум, і нехай гості гуляють у спокої міста.

Назва проекту : Shang Ju , Ім'я дизайнерів : Lichen Ding, Прізвище клієнта : Shang Ju Hotel.

Shang Ju  Готель

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.