Дизайн журналу
Дизайн журналу
Художня Біжутерія

Phaino

Художня Біжутерія Phaino - це 3D-друкована колекція ювелірних виробів, що поєднує мистецтво та технології. Він складається із сережок та підвісок. Кожен твір - це 3D-відтворення мінімалістичного концептуального художнього твору Зої Рупакії, який розкриває глибину людської взаємодії, почуттів та ідей. 3D-модель витягується з кожної з художніх робіт, а 3D-принтер виготовляє прикраси із 14 латунного золота, рожевого золота або родієвого латуні. Ювелірні дизайни зберігають художню цінність та естетику мінімалізму і стають творами, що розкривають для людей значення, як означає назва Phaino.

Назва проекту : Phaino, Ім'я дизайнерів : Zoi Roupakia, Прізвище клієнта : Zoi Roupakia.

Phaino Художня Біжутерія

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.