Дизайн журналу
Дизайн журналу
Приватне Проживання

Le Sommet

Приватне Проживання Розробка цього житлового проекту розпочалася з обіднього столу, який, здається, летить у повітрі, але така відмітна особливість є більш ніж просто привабливим твором. Це обідній стіл розміром 1,8 метра без чотирьох ніг з освітлювальним ефектом, але підтримуючи предмети більше 200 фунтів. Через обмеження існуючого планування структурні зміни навряд чи вдасться здійснити для розширення вхідного фойє та обідньої зони - що в пропорції досить мало . Тому дизайнер представляє звичайне кріплення, яке може допомогти збільшити загальну простору і запропонувати сюрреалістичне відчуття.

Назва проекту : Le Sommet, Ім'я дизайнерів : Chiu Chi Ming Danny, Прізвище клієнта : Danny Chiu Interiors Designs Ltd..

Le Sommet Приватне Проживання

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.