Дизайн журналу
Дизайн журналу
Сережки-Шпильки

Synthesis

Сережки-Шпильки Сережка "Геометричний трикутник" - це відображення сучасної жінки сьогодні. Вона безстрашна, смілива, пікантна і впевнена. Конструкція створена за допомогою тонких трикутних металевих рамок, концентричних. Різаний камінь з агратного трикутника дендриту розриває монотонність концентричних трикутників. Гра маси і порожнечі дає відчуття відкритості. Використовувані матеріали - це латунь з золотом / родієм та камінь з агату дендриту.

Назва проекту : Synthesis, Ім'я дизайнерів : Harsha Ambady, Прізвище клієнта : Kate Hewko.

Synthesis Сережки-Шпильки

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.