Дизайн журналу
Дизайн журналу
Напій Від Похмілля

Wake Up

Напій Від Похмілля Основна візуальна структура пакунка сприймає каліграфічний китайський характер як серце для оточення, а вільні, легкі та щедрі штрихи зображують найщиріший настрій людини як зухвалий, вишуканий, нестримний та неслухняний. Позиція Wake up спрямована на розробку функціонального напою для позбавлення від похмілля в повсякденному житті, за допомогою прямого та виразного візуального позиціонування та спілкування.

Назва проекту : Wake Up, Ім'я дизайнерів : Existence Design Co., Ltd, Прізвище клієнта : Dynamic Fuel - Wake Up.

Wake Up Напій Від Похмілля

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.