Дизайн журналу
Дизайн журналу
Архітектонічні Дослідження Та Розробки

Technology Center

Архітектонічні Дослідження Та Розробки Архітектонічний проект Технологічного центру є орієнтиром інтеграції архітектурного ансамблю в навколишній ландшафт, тихий і приємний простір. Ця визначальна ідея робить ансамбль гуманізованою орієнтиром, призначеним для необхідного інтелектуального занурення дослідників, які будуть діяти в ньому, вираженого в його пластичному та конструктивному намірі. Вражаюча та інтегрована конструкція дахів увігнутої та опуклої форми майже торкається акцентованих горизонтальних ліній, визначаючи, таким чином, основні характеристики архітектонічного комплексу.

Назва проекту : Technology Center, Ім'я дизайнерів : Paulo Brazil E Sant Anna, Прізвище клієнта : Klabin S A.

Technology Center Архітектонічні Дослідження Та Розробки

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.