Дизайн журналу
Дизайн журналу
Арт-Інсталяція

The Future Sees You

Арт-Інсталяція Майбутнє бачить ви представляє красу оптимізму, охопленого молодим творчим дорослим - майбутніми мислителями, новаторами, дизайнерами та художниками вашого світу. Динамічна візуальна історія, спроектована через 30 вікон на 5 рівнях, очі палають яскравим кольоровим спектром, а часом, здається, слідкують за натовпом, коли вони впевнено дивляться на ніч. Цими очима вони бачать майбутнє, мислителя, новатора, дизайнера та художника: творці завтра, які змінять світ.

Назва проекту : The Future Sees You, Ім'я дизайнерів : Beck Storer, Прізвище клієнта : Billy Blue College of Design - Torrens University Australia.

The Future Sees You Арт-Інсталяція

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.