Дизайн журналу
Дизайн журналу
Геометричний Квадратний Браслет

Synthesis

Геометричний Квадратний Браслет Браслет на Геометричній площі - це відображення сучасної жінки сьогодні. Його легко та зручно носити. Конструкція створена за допомогою квадратних металевих рамок, розміщених під різними кутами, об'єднаних у бік головної площі в центрі. Дизайн створює 3D-форму, а кути створюють візерунок. Є відчуття маси та порожнечі, а відкритість дизайну зображує почуття свободи. Ця форма виглядає як мініатюра перголи в архітектурі. Він мінімальний і чистий, але при цьому чіткий і виразний. Конструкція створена тільки з використанням металу. Використовувані матеріали: латунь (позолочений / родий)

Назва проекту : Synthesis, Ім'я дизайнерів : Harsha Ambady, Прізвище клієнта : Kate Hewko.

Synthesis Геометричний Квадратний Браслет

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.