Дизайн журналу
Дизайн журналу
Набір Лотків

IN ROWS

Набір Лотків Натхненний складанням паперу, спосіб складання звичайного аркуша паперу в тривимірний контейнер легко досягти у виробництві, заощаджуючи матеріали та витрати. У наборі рядків лоток можна складати, складати або використовувати окремо за уподобанням користувачів. Використання концепції для складання кутів шестикутника в геометрії дозволяє легко складати разом різні і кути. Ретельно розроблений простір ідеально підходить для розміщення предметів щоденного дня, таких як ручки, канцтовари, мобільні телефони, окуляри, палички для свічок тощо.

Назва проекту : IN ROWS, Ім'я дизайнерів : Ray Teng Pai, Прізвище клієнта : IN ROWS.

IN ROWS Набір Лотків

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.