Дизайн журналу
Дизайн журналу
Перстень

Peacocks

Перстень Павичі - дуже стійкі і жваві птахи, краса яких надихнула дизайнера на створення цього коктейльного кільця. Павлинове кільце являє собою динамічний дизайн битви птахів через асиметричну форму і плавні вигини. Дві бойові фігури павичів формують рамку для червоного граната, що являє собою піан, об’єкт бажання суперників. Розмір і колір дорогоцінного каменю надають дизайну статус і дозволяють носити кільце для вечірніх заходів. Незважаючи на великі розміри основного каменю та вбудовані фігури птахів, кільце збалансовано і зручно носити.

Назва проекту : Peacocks, Ім'я дизайнерів : Larisa Zolotova, Прізвище клієнта : Larisa Zolotova.

Peacocks Перстень

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.