Дизайн журналу
Дизайн журналу
Кумедний Будинок Для Дітей

Fun house

Кумедний Будинок Для Дітей Цей дизайн будинку призначений для того, щоб діти могли навчатися та грати, що є абсолютно веселим будинком від супер батька. Дизайнер поєднав здорові матеріали та захисні форми, щоб створити чудовий та цікавий простір. Вони намагалися зробити затишний і теплий дитячий ігровий будинок, намагалися посилити відносини батько-дитина. Клієнт сказав дизайнеру досягти 3 цілей, які були: (1) природні та безпечні матеріали, (2) зробить дітей та батьків щасливими та (3) достатньо місця для зберігання. Дизайнер знайшов простий і зрозумілий метод досягнення мети, яка є будинком, самим початком дитячого простору.

Назва проекту : Fun house, Ім'я дизайнерів : Jianhe Wu, Прізвище клієнта : TYarchistudio.

Fun house Кумедний Будинок Для Дітей

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.