Дизайн журналу
Дизайн журналу
Робот Допомоги

Spoutnic

Робот Допомоги Spoutnic - це опорний робот, призначений для навчання курей, що лежать у гніздових ящиках. Кури піднімаються на підході і повертаються до гнізда. Зазвичай заводчику доводиться обходити всі свої будівлі щогодини або навіть півгодини на піку кладки, щоб запобігти курам відкладати свої яйця на землю. Невеликий автономний робот Spoutnic легко проходить під ланцюгами живлення і може циркулювати по всій будівлі. Його акумулятор тримає день і заряджається за одну ніч. Це звільняє селекціонерів від виснажливого і тривалого завдання, дозволяючи кращий урожай і обмежуючи кількість виведених з яєць яєць.

Назва проекту : Spoutnic, Ім'я дизайнерів : Frédéric Clermont, Прізвище клієнта : Tibot Technologies.

Spoutnic Робот Допомоги

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.