Дизайн журналу
Дизайн журналу
Лампа

Jal

Лампа Просто інша лампа, Jal, заснована на трьох основних принципах: простота, якість та чистота. Він передбачає простоту конструкції, якість матеріалів та чистоту призначення виробу. Це було основним, але також надало значення і склу, і світлу в рівній мірі. Через це Jal можна використовувати різними способами, форматами та контекстами.

Назва проекту : Jal, Ім'я дизайнерів : David Grifols, Прізвище клієнта : Mos.

Jal Лампа

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.