Дизайн журналу
Дизайн журналу
Кран

Moon

Кран Цей органічний вигляд змішувача та безперервність кривих надихнув фазу півмісяця. Місячний змішувач для ванної кімнати поєднує як корпус, так і ручку в унікальній формі. Круглий поперечний переріз піднімається від нижньої частини крана до випускного носика, створюючи профіль Місячного крана. Чистий зріз відокремлює корпус від ручки, зберігаючи обсяг компактним.

Назва проекту : Moon, Ім'я дизайнерів : David Grifols, Прізвище клієнта : MOS.

Moon Кран

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.