Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Інтер'єру Офісних Приміщень

Visa TLV

Дизайн Інтер'єру Офісних Приміщень Дизайн-студія Shirli Zamir розробила новий інноваційний центр VISA та офіси, розташовані в Ротшильді, 22-Тель-Авів. План офісу пропонує достатньо спокійних робочих зон, неформальних зон співробітництва та офіційних конференц-залів. Простір також складається з столів для оренди, пропонованих для молодих стартап-компаній. План проекту також включав інноваційний центр, простір, який можна визначити відповідно до кількості людей за рухомою перегородкою. Міський вигляд Тель-Авіва відображений в офісі. Ритм, створений будівлями за вікном, був внесений всередину до дизайну.

Назва проекту : Visa TLV, Ім'я дизайнерів : SHIRLI ZAMIR DESIGN STUDIO, Прізвище клієнта : VISA.

Visa TLV Дизайн Інтер'єру Офісних Приміщень

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.