Дизайн журналу
Дизайн журналу
Жіноче Плаття

Lacy magic

Жіноче Плаття Мереживо створює різні ілюзії у кожної жінки. Мереживна магія з'єднує сучасних сучасних жінок з античними віками. Мереживна магія, з двох частин, дамський одяг. В'язання ручної роботи. Дизайнер застосував техніку плетіння та з'єднання. Спідниця була пошита кутюрною технікою. Були використані матеріали з шифону, мережива, атласу та бавовни. Гнучкість підходить для двох різних розмірів. Спідниця, новий стиль. Протистаріння та антиоксидант - це тканина, що виробляється нанотехнологіями. Для побачень, запрошень, особливого вигляду.

Назва проекту : Lacy magic, Ім'я дизайнерів : Serap Safiye Yıldız, Прізвище клієнта : Yildiz Design .

Lacy magic Жіноче Плаття

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.