Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Офісу

Sberbank

Дизайн Офісу Складність цього проекту полягала в розробці спритного робочого місця величезних розмірів протягом дуже обмежених часових рамків та утримати фізичні та емоційні потреби офісних користувачів завжди в основі дизайну. З новим дизайном офісу Сбербанк зробив перші кроки на шляху модернізації їх робочого місця. Новий дизайн офісу дозволяє персоналу виконувати свої завдання в найбільш підходящому робочому середовищі та встановлює абсолютно нову архітектурну ідентичність для провідної фінансової установи Росії та Східної Європи.

Назва проекту : Sberbank, Ім'я дизайнерів : Evolution Design, Прізвище клієнта : Evolution Design.

Sberbank Дизайн Офісу

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.