Дизайн журналу
Дизайн журналу
Послуга Повідомлень

Moovin Card

Послуга Повідомлень Moovin Card - це інноваційний інструмент обміну повідомленнями на основі QR-коду, який є комбінацією вітальної картки та відео-повідомлення. Moovin дозволяє споживачам створювати та прикріплювати персоналізовані фото- та відео-повідомлення, створені за допомогою програми Moovin, до фізичних вітальних листівок. Відео повідомлення пов’язані з QR-кодами, які вже надруковані всередині картки. Одержувачу просто потрібно сканувати QR-код, щоб переглянути відео. Moovin - це унікальна послуга для обгортання повідомлень, яка допомагає передавати ваші почуття, які важко виразити лише словами.

Назва проекту : Moovin Card, Ім'я дизайнерів : Uxent Inc., Прізвище клієнта : Moovin.

Moovin Card Послуга Повідомлень

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.