Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ресторан І Бар

Kopp

Ресторан І Бар Дизайн ресторану повинен бути привабливим для клієнтів. Інтер’єри повинні залишатися свіжими та привабливими для майбутніх тенденцій дизайну. Нетрадиційне використання матеріалів - це один із способів залучити клієнтів до декору. Kopp - ресторан, який був розроблений з цією думкою. Копп місцевою гоанською мовою означає келих напою. Вір, утворений при перемішуванні напою в склянці, візуалізувався як концепція при розробці цього проекту. Він зображує філософію дизайну повторення модуля, що генерує візерунки.

Назва проекту : Kopp, Ім'я дизайнерів : Ketan Jawdekar, Прізвище клієнта : Kopp.

Kopp Ресторан І Бар

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.