Дизайн журналу
Дизайн журналу
Силіконова Тарілка Для Їжі

Happy Bear

Силіконова Тарілка Для Їжі Happy Bear розроблений спеціально для маленьких дітей, безпечний, нерозривний, уникає дратівливого шуму і не вилуговує пластифікатор фталатів, не містить BPA, легко миється, безпечно мити в посудомийній машині. Витримує температуру від -40 ° С до 220 ° С, м'яке на дотик поверхневе покриття. Ексклюзивна технологія формування дуетних кольорів, підкреслюючи обідню тарілку, накреслює обличчя ведмедя. Крім того, його можна використовувати як форму для виготовлення шоколаду, торта або хліба.

Назва проекту : Happy Bear, Ім'я дизайнерів : ChungSheng Chen, Прізвище клієнта : ACDC Creative.

Happy Bear Силіконова Тарілка Для Їжі

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.